מרגישה כמו נערות ליווי המשך

מרגישה כמו נערות ליווי המשך

אה, הנקודה הזו על כתפי, אני אוהבת לנשנש, והוא יודע את זה. אני מרטיבה את האצבע ומשתרכת אחריה, מעמידה פנים שזה קצה לשונו, מלקק וטועם את המקומות האהובים עלי. התחושות מושכות אותי לכל הכיוונים אני בקושי מצליחה לעמוד במקום שבו הם נוסעים הלאה. תשומת ליבי מושכת חזרה אל שדיי, חזי עולה לפגוש במגע שלי.

נתתי לעצמי לפרוק כל עוון ואישור להתפנק בכל חלקי בעצמי, אני חייבת לנסות להאט, אבל אני רעבה לעצמי לתחושת הטירוף. אני מחליקה את כפות ידי ומתענגת על הקימורים בדרך במורד גופי, מעבר לטבילה הרכה ונפיחות הבטן שלי לתלולית. אני אוהבת את השינוי בין רך וקשה מתחת לעור שלי. עצם הפודנדה שלי מראה התנגדות ומעניק עוגן למגע החמדני שלי. הירכיים שלי מתפתלות, ואני שולחת את שתי הידיים בין הירכיים מתחת לכיסויים שמתענגים על הצליל שהשמיכה השופעת משמיעה כשהיא מתקמטת בגופי. הצליל הזה שגורם לפה שלי לרדת למטה – אותה תגובה שאני מקבלת כשאני הולכת על שלג לבן טרי. המחץ והלחץ כשכף הרגל שלי שוקעת בקרקע המניבה. משהו כל כך חושני וארצי בקולות האלה. הם מתערבבים ומגבירים את החוויה. תמיד השקעתי במצעים הכי טובים שאפשר – שמיכות פוך אווז עם סדיני כותנה מצרים וכיסויים. זה כמעט פטיש, שמתעטף בצליל כמו גם בעטיפות. אני מקמטת אותו שוב, נותנת לרעשים להתפשט לתחושות מסביב ודרכי.

חם לי, פתאום נלכדתי בכיסויים, אני דוחפת אותם. אוויר קריר מרענן אותי מיד, ואני גוררת את הרגל מעלה מעל הבד הצמרי המתענג על התנוחה, כמו דירות דיסקרטיות בצפון.

אני אוהבת לחקור את גופי, לגעת, לקשת, ליהנות מהזמן הפרטי שלי ומהערצה דרך הפיתוי העצמי הזה. זה מוזר, אבל במובן מסוים אני לא מרגישה לבד, המהות שלו היא סביבי, בתוכי … אני מעריצה את קווי הצד והירך כמו שהוא יכול, נותנת למבט שלי לנסוע עד למטה לנקודת הבוהן … ואז חזרה להתפשטות הכוס שלי כשאני פותחת את הירכיים לרווחה.

זה כל כך גולמי שנחשף ככה ואני מקווה להציץ אל החלונות החשופים, אבל לא ממש אכפת לי אם מישהו צופה, בדיוק כמו נערות ליווי במרכז . אני פשוט כל כך נתפסת במיניות שלי שאני אבודה לעולם. הכוס שלי משתוקק לעוד. אני רטובה וחלקלקה מרצון, אבל אני רוצה לתת לעצמי פינוק נוסף ולהושיט יד לחומר הסיכה שעל שולחן המיטה.