מרגישה כמו נערות ליווי- חלק 3

מרגישה כמו נערות ליווי- חלק 3

אני לא יכולה שלא לחייך כשאני פותחת את המכסה, רעש הפיצוח מעביר בי צמרמורת של התרגשות כשאני מטה את הצינור וסוחטת מעט נוזלים על קצות האצבעות. יש משהו כל כך שובב בלחיצת סיכה, החריקה והצווחה כשהם נוזלים מהבקבוק, יש רק דבר אחד שזה יכול להיות. מִין. כל המין בדיוק כמו שעושות נערות ליווי עבר במוחי .

הציפייה למגע הראשון יותר מדי, ואני לא יכולה לחכות יותר. אני מחליקה את אצבעותי המקוררות לנוזל לכוס שלי, מורחת את שפתיי תוך כדי שאני תופסת את הפטמה ולשה את שדי. אני דוחפת שתי אצבעות פנימה בחוזקה, זה כל כך טוב .. יש לי נשימות מהספרות הקרות שנכנסות לתוך הכוס שלי. האגן שלי נמתח כלפי מעלה כדי לפגוש את המגע שלי, ואני רוכב על הידיים שלי מתפתלת ומתנדנדת כשהמיצים שלי מתערבבים ומחממים את הסיכה.

ההתרגשות שלי נבנית כל כך מהר, שיכולתי כבר לגמור כמו נערות ליווי בחיפה. אני מאטה ומקלה על זה, נוגעת בצווארי ונאנחת. מנסה לגרום לזה להימשך כל עוד אני יכולה. אני חושבת על אתמול בלילה ואיך הוא המשיך לקחת אותי לקצה האורגזמה ואז החזיק מעמד. די נהניתי מזה. זה בהחלט הפך את השיא שלי למדהים ביותר כשסוף סוף הגיע. עד שרוקנתי את המיצים שלי מעל הזין, הידיים והפנים שלו, היינו יכולים למלא את בקבוק הסיכה הזה כמה פעמים. אני מחייכת במחשבה ומרגישה סומק עולה בלחיי, ואני מתחילה להתחכך יותר, סיבוב, מלטפת את כל הפות ואז דוחפת שוב פנימה.

הגניחה שלי מבהילה אותי וזה מדליק אותי. אה, הרעשים המתוקים של יחסי מין. בדרך כלל אני מאוננת בשתיקה, אבל אני מתחילה לשמוע בתגובות גופי. הסיכה משמיעה רעשים צווחניים, ואני חושבת על הזין שלו מחליק חזק ומזיין אותי. אני עוצם עיניים ומקשיב בקשב, אוחז בכוס שלי בשתי ידיים ומזיין את עצמי חזק. הצלילים כל כך גסים מטונפים, הידיעה שזה אני לבד הופכת אותם היא חמה מנשוא. אני דוחפת אצבעות מכל יד לתוך חור הכמיהה המבורך שלי. כל כך חם לשמוע את הרעשים הרטובים שהכוס שלי משמיע. הגל הראשון של האורגזמה שלי נבנה, ואני מתחככת מהר יותר, חזק יותר, אוחזת בכוס שלי כשמיצים נשפכים ממני,כמו אצל נערות ליווי בחיפה שניתן למצוא בפורטל סקס אדיר הלוך ושוב אני דופקת מהר יותר, זה נשמע תאוותני וגולמי. אני עולה לסף ועם כל כוח הרצון שיש לי, אני מפסיקה.