מרגישה כמו נערות ליווי- חלק 4

מרגישה כמו נערות ליווי- חלק 4מרגישה כמו נערות ליווי- חלק 4

אותו הבזק של תסכול שהיה לי איתו אמש מתלקח ולרגע אני זועמת. אבל זה זעם מפואר. המוח והגוף שלי נפרדו לרגע, ואני מבקשת ממנו לסמוך עלי, שזה יהיה שווה לחכות. עיניי נסגרות, וסומק של חום מושך זיעה אל מצחי ולרוחבי. זה עוד גירוי בשבילי להתענג. אני עטופה לחלוטין בתגובות המיניות שלי. מעולם לא לקחתי זמן לבד בדרך זו – שמתי לב לכל תגובה, מפרידה ביניהם בין סיבה ותוצאה.

אני הניסוי שלי למדעי המין. מעניין באיזו תדירות הוא משמח את עצמו בדרך זו. אני מוטרדת לרגע עם המחשבה הזו, וצלילי הזיון החלקים והחלקים גורמים לי לעלות ועולה שוב. אה, לעזאזל כן, כן, אני לא יודע אם אני חושבת על זה או אומרת את זה בקול אבל זה מתערבב יפה עם הרצון שלי, ואני מייבבת. אני משפשפת את הדגדגן שלי ותופסת את הכוס שלי בשתי אצבעות. אני באמת מזיינת את עצמי חזק כמו שהוא דפק אותי אתמול בלילה, בדיוק כמו שדמיינתי נערות ליווי מרכז , ולמרות שמעולם לא קראתי לזה ככה, אני באמת מרגישה שאני מתנדנדת או מתנשאת בדיוק כמו שהוא יכול . זה קשה וגולמי, ואני לא מצליח להספיק ממני.

הידיים שלי צוללות שוב ושוב, צובטות ומשתוקקות, מרימות אותי מהגופני לתחום השיא הממשמש ובא, כשאני מאוננת על הכוס שלי. אני חושבת על הזין שלו בכוס שלי, האגרוף שלי, הפה שלי, התחת שלי והגוף שלי מפותל חזק מוכן לשחרור. אני מתארת לעצמי שבעה ממנו דוחפים את דרכם פנימה בכל דרך שהם יכולים. מותחים אותי ומשתמשים בי להנאתם כשאני כולי רפויה ומרופט בין כולם מרותקים סביב גל אחר אורגזמה כמו נערות ליווי.

 כמה אוכל לקחת? הזין שלו די גדול, אבל בטירוף הזיון הזה אני מאמינה שאוכל לקחת את כולם. תפתח לכל מה שהם יכולים לתת. משגיחים על גבם אל קירות המראות כדי לראות את התחת שלהם נצמד כשהם נדחפים לתוכי. אה כן, אני מרגישה את זה. ממלאת את פי מלא זין ואצבעות. הייתי מפנקת את כולם כמו נערות ליווי.