מרגישה כמו נערות ליווי- חלק 5

מרגישה כמו נערות ליווי- חלק 5

הלב שלי דוהר עכשיו, ואני גבוהה כמו שאי פעם הייתי. המוח שלי לוקח אותי למקומות שאני מתרגשת. אני מתפתה לקצה שוב אבל תלויה על הסף השקט, תלויה על הפסגה, זעם החיות שלי מנצח, ואני נצמדת חזק סביב הידיים שלי. הכוס שלי בולעת אותם בתאווה, ואני דוחפת עוד חמש פעמים בטירוף חזק ומהיר. רעשים מהכוס והפה שלי משתלבים וגופי מתכופף לאושר. כמעט יכולתי להצמיד לשניים כמשתחרר ומרסק את גופי חזרה לאדמה ובעוד אני מתפתלת למרחב האורגזמי הזה.

מה לעזאזל ממש קרה האם הפכתי לאחת מאותן נערות ליווי ?

אני שוכבת בשקט, העיניים עדיין עצומות, נותנת לגופי לאט להרגע בפני עצמו, ומנסה לא לתת למוחי לנדוד לשטח האשמה. מנסה לתת לגלי האוקסיטוצין לחבק אותי ולהחזיק אותי לרגע זה. הספק המתגנב בקצוות גורש, ואני נמתח, משחרר את האחיזה בתלולית שלי, מעניק לפות שלי מעט עיסוי. ואז מתחילה לעלות עלי אופוריה יפהפייה. אה, כמה שאני אוהבת את הזוהר הזה. אני רוכבת על גל האושר ומלטפת את גופי באצבעותיי הרטובות ומשאירה שבילי עונג כסופים מעל עור רגיש. אני לא ממש יכולה להפסיק לגעת בעצמי ולטבול את הידיים בפעם האחרונה לפני שאני נמתחת ומתענגת על הקשר היפה שהיה לי זה עתה.

אה, אם היינו יכולים לבקבוק את התחושות האלה, רק תחשוב באיזה עולם היינו חיים. כל כך יפה, כל כך שלווה, כל כך חופשי. אני לא רוצה לרדת עדיין, אני רוצה להיות עטופה בתוך פקעת ההשתלטות הזו לנצח.

אני מתכרבלת בחזרה לכריות הנוצות הגדולות ומוצאת את צעיף הכחול שלו, כמו נערות ליווי, אני מושכת אותו לפניי, שואפת את ריחו וגוררת את השמיכה הכבדה חזרה מעלי. כמה דקדנטי וטעים. הקמטים הרכים ההוא של השמיכה המחליקים ומתבקעים בכיסוי הכותנה שלה שופע אותי בשביעות רצון. הפה שלי שוב מים אבל זה לא מיני הפעם, זו שמחה אמיתית ועמוקה. שביעות רצון היא המילה. אם יש צליל אחד שהלוואי שיכולתי להשמיע כרגע, הוא מזנק. זה מרגיש כאילו זה יהיה הסוף המושלם להרפתקת הסולו שלי. כאילו ברמז, מוט של אור השמש פוחת דרך החלון וישר למיטה. אני מסתלסלת לתוכו, סופגת עוד יותר כוח ונועלת אותו בנשמתי.

אני חושב על כמה נפלא גוף האדם, ועל הנפש. אולי אנחנו לא מקדישים מספיק תשומת לב לעצמנו בצורה אנרגטית מינית. זה כמעט כמו קסם מיני. אני בטוח שכולנו היינו יכולים ליהנות מהחיים קצת יותר אם היינו פונים להתחבר לעצמנו בצורה כזו. לא מבוישים וגאים במה שאנחנו יכולים להשיג.

אחדות מושלמת של נפש, גוף ונפש. הכל בתוכנו.

אני מתחילה לנמנם באור השמש, וההתלבטויות שלי מכניסות אותי עמוק יותר לתיאוריות האורגזמיות שלי.

הידיים שלי מתגנבות ברכות כלפי מטה בין הרגליים, ואני מתקפלת על עצמי, תוהה אם יש לי כוח לעוד שיא עצל אבל הגוף שלי עייף ואני מרגיש חלש למדי. חבל, המקומות שהמוח שלי לקח אותי, שברים של זין וחתולים וציצים ותחת, כשאני נסחפת אל תוך חלום. אני סופר חרמנית אבל מותשת מכדי לעשות משהו בנדון.

אני שומעת לחיצה על ידית הדלת, ואני נבהלת . אני תופסת בשמיכה כדי לכסות את עירומי ולעצור את נשימתי כשמפתח מסתובב במנעול.

למרות שלבי מתופף על החזה שלי, אני יודעת שזה הוא, ואני נשכבת לאחור, מנסה להתיישב תוך היותי מודע לכל צליל שהוא משמיע כשהוא עובר בבית לחדר השינה.

סוף סוף הוא מגיע לדלת ופותח אותה.

"שלום, שלום," הוא אומר, חיוך רוקד על כל פניו, מאיר את עיניו, "מה קורה כאן אז?" הוא מושך בעניבתו ופותר את כפתור חולצתו תוך כדי צעד לכיוון המיטה. אני רואה את זקפתו המתפתחת כבר דרך מכנסיו, ואני משליכה את השמיכה לאחור בדיוק כשהוא צולל אלי, כמו נערות ליווי .

"למה חזרת כל כך מוקדם?" אני לוחשת לשיערו כשהוא טורף את צווארי בשיניו ובשפתיים גורם לי להתפתל ולהתפתל בהנאה מחודשת.

"החלטתי שאני צריך ליהנות קצת יותר מהחיים, אז יצאתי מוקדם." הוא מרים את עיניו ומבהב לי שוב את חיוכו היפה. "נראה שלא הייתי היחיד …"

הוא צוחק ברכות ומוריד את שאר בגדיו לפני שהצטרף אליי מתחת לשמיכה.