מרגישה כמו נערות ליווי

מרגישה כמו נערות ליווי

כשהיא קמה בבוקר .. היא ראתה שהצד שלו במיטה היה ריק. הוא בטח עזב מוקדם, היא חשבה לעצמה,  ריח האהבה שלנו עדיין נותר על המצעים, היא נמתחה ונזכרה בליל אמש….

נתתי לאצבעותיי לזחול אל צווארי, מתחקה אחר הקו שבו הוא גלש עליי בעדינות, ממש מאחורי אוזני, לאורך קו הלסת ואז לשפתיים.

אני מחייכת כשאני טועמת את קצות האצבעות ומחשבה עולה במוחי.

אפתה את עצמי הבוקר…. ממש כמו אחת מאותן נערות ליווי בבאר שבע לוהטות !

הגוף שלי מתחמם כשהתשוקה מתחילה להציף את האזורים המוצנעים שלי. הכיסויים והכריות שחוממו על ידי גופי מפיצים את ניחוח הלבנדר הטעים מהול באהבתנו. אני מושכת את הסדינים מעל החזה שלי,כמו נערת ליווי מקצועית מתענגת על האופן שבו הם מחליקים בעדינות על הפטמות שלי ואני צוחקת על עצמי.

אני מתארת לעצמי שזה המגע שלו נגרר על העור הרגיש שלי, משתעשעת בשערות הזעירות שמאחורי האוזן שלי שולחות עקצוצים של הנאה בצד הצוואר.

אני דוחפת את השמיכה לאט למטה כדי לחשוף את שדי ההדוקים. הוא אוהב את השדיים שלי. הוא אמן של משחק הפטמה, ואני חושבת על פעם שהוא כמעט התכווץ לי באורגזמה כשליטפתי אותם. הוא עצר בדיוק בנקודה בה חשבתי שאפול לתוך האושר, ושמור אותו בפעם אחרת, אמר. כעסתי לרגע על כך שאני ככה, אבל הוא פיצה על כך כמה פעמים בדרכים אחרות. אבל אני רוצה לחוות אורגזמה. אני מכירה נשים שיכולות להגיע לאורגזמה כמו נערות ליווי בירושלים מכך שרק הן עוברות בין אצבע לאצבע. עכשיו זה יהיה שימושי כשאתה מרגיש חרמן במקומות לא הולמים, לא? תארי לעצמך שאת פשוט יכולה להחליק את היד לחולצה ולתת לעצמך זמן טוב בסופר או במשרד. הייתי עסוקה במחשבה על זה כל היום. אני נאנחת ומחליקה את ידי על בשר העירום שלי, לוקח זמן להתענג על המסע על חזי. אני מכוסה כל שד, אוהבת איך שהבשר מתאגד ומתנשא בידיי, ומגיב למגע שלי.

אני לא יכולה שלא לתת לפטמות שלי גלגול כדי לראות אם זה עובד ושמחה כשניצוצות חשמל יורים בגופי. מעניין אם זו מיומנות נרכשת. אני בהחלט מוכנה להיות סטודנטית מסורה. עוד צביטה אחת והתחושה מתגברת עד לאותה נקודה אלוהית בקו השיער שלי עד לכתפי. אני אוהבת עד כמה האזורים המדליקים בגופנו מחוברים. הוא יודע את זה טוב מדי יש לו ניסיון עבר עם נערות ליווי.