עיסוי בפתח תקווה

חרף מה שמקובל לחשוב, בעת קבלת עיסוי בפתח תקווה, אומנם אתם נכנסים למצב של רוגע לגמרי, אבל הגוף שלכם נכנס למצב פעולה במלואה. העיסוי בפתח תקווה מעיר את מערכת העצבים שלכם, הבלוטות, השרירים וכל האיברים שבגופכם. העיסוי מניע את זרימת הדם ונוזלי הלימפה, תוך כדי כך שהוא מאפשר לתאים שבגופכם לשחרר הורמונים או כימיקלים. בכתיבת מאמר זה נעשתה השקעה מרובה, ולכן אנו מבקשים אתכם לכבד אותנו, ולקרוא למן ראשית המאמר ועד לסופו. בין השאר תגלו, כי העיסוי בפתח תקווה יאפשר לגופכם ממש לחדש את עצמו, ולהיפטר ממקורות של סטרס. באמצעותו תירגעו ותתכתבו בהצלחה עם כל מיני בעיות בריאותיות, פיסיות כרגשיות.

האם עיסוי בפתח תקווה אמון על שיפור זרימת הדם?

זרימת דם מוגברת מובילה לאספקת דם עשירה בחמצן, וזאת על מנת לקדם ריפוי של שרירים מתוחים, פגועים או לחלופין נוקשים. בעת קבלת עיסוי בפתח תקווה, המעסה יפעיל לחץ על גבי השרירים שלכם, שיאפשרו זרימה תקינה של תנועת הדם למקומות חבולים בגוף שלכם. פעילויות המעסה יסירו את הצטברות הרעלנים ברקמות השריר, והם, בתורם, יגבירו את זרימת נוזלי הלימפה שנושאת חומרי פסולת מטבוליים, רחוק מן האיברים הפנימיים ומן רקמות השריר שמופרשות מן גופכם. כל אלו יסבו לכם ליהנות מלחץ דם יותר נמוך, ומשיפור באופן כללי של תפקודי הגוף שלכם.

במה עיסוי בפתח תקווה יועיל לכם?

קיימות כל מיני סיבות, אשר מניעות בני אדם לרצות לקבל עיסוי בפתח תקווה. אף במידה ומדובר אודות קבלת זמן מה של הפחתה מכאבים כרוניים וממתח בשרירים, ואף במידה ומדובר אודות הרצון להירגע ולהתפנק. כך או כך, העיסוי בפתח תקווה מסוגל לשפר את תחושות הרווחה הפיסיות והרגשיות שלכם. ולהלן נפרט במה בדיוק הוא יכול להועיל לכם –

  • העיסוי בפתח תקווה עשוי להפחית את המתח בשרירים, שממנו אתם סובלים.
  • באמצעות העיסוי בפתח תקווה תיהנו מהעלמת, ממיגור או מהפחתה של כאבים.
  • בעזרת העיסוי בפתח תקווה תשפרו את ניקוז הלימפה שבגופכם.
  • על ידי העיסוי בפתח תקווה תיהנו משיפור בניידות של המפרקים שלכם.
  • העיסוי בפתח תקווה ישפר את זרימת הדם שלכם, כאמור לעיל.
  • קבלת העיסוי בפתח תקווה מסוגל להוות טיפול לכל מיני סיטואציות אקוטיות או כרוניות.